Әгерҗе хәбәрләре
  • Рус Тат
  • Алтын билге алган Әгерҗе егет-кызлары

    РФ Спорт, ТР Яшьләр эшләре һәм спорт министрлыклары карары белән районыбызның 397 укучысы "Хезмәткә һәм оборонга әзер!" алтын, көмеш, бронза медальләренә лаек булдылар. Бу укучылар - алтын билге ияләре: Маркитонова Валерия - I баскыч, Сарсак-Омга; Вилкова Александра - II баскыч, 3нче мәктәп; Галимҗанова Амелия - II баскыч, 4нче мәктәп; Фәрхушина...

    РФ Спорт, ТР Яшьләр эшләре һәм спорт министрлыклары карары белән районыбызның 397 укучысы "Хезмәткә һәм оборонга әзер!" алтын, көмеш, бронза медальләренә лаек булдылар.

    Бу укучылар - алтын билге ияләре:

    Маркитонова Валерия - I баскыч, Сарсак-Омга;

    Вилкова Александра - II баскыч, 3нче мәктәп;

    Галимҗанова Амелия - II баскыч, 4нче мәктәп;

    Фәрхушина Сиринә - II баскыч, Девәтернә;

    Корнева Анастасия - II баскыч, Бима;

    Шакирова Яна - II баскыч, 4нче мәктәп;

    Самуткина Василиса - III баскыч, Бима;

    Сабирҗанов Гадел - IV баскыч, Көчек;

    Фәссахетдинов Айрат - IV баскыч, 3нче мәктәп;

    Җәмилев Сәгадәт - IV баскыч, Исәнбай;

    Кирамов Рамил - IV баскыч, 4нче мәктәп;

    Ишпаева Дина - IV баскыч, Бима;

    Петашева Наталья - IV баскыч, Бима;

    Самуткина Анна - IV баскыч, Бима;

    Николаева Кристина - IV баскыч, Күләгәш;

    Семенова Анастасия - IV баскыч, Күләгәш;

    Николаев Артем - IV баскыч, Бима;

    Афанасьев Радик - IV баскыч, Бима;

    Самуткина Полина - IV баскыч, Бима;

    Субботин Артем - IV баскыч, Азево;

    Гарипов Әмир - IV баскыч, Красный бор;

    Мусина Энҗе - V баскыч, Тирсә;

    Шәрипова Элина - V баскыч, Девәтернә;

    Шуматов Алексей - V баскыч, Бима;

    Маргасов Станислав - V баскыч, Азево;

    Коростин Максим - V баскыч, Бима;

    Рамазанов Айнур - VI баскыч, Кадыбаш.

    Районыбызга кагылышлы яңалыклар белән безнең  Telegram-каналдан танышыгыз

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: