Әгерҗе хәбәрләре
  • Рус Тат
  • Әгерҗе районы буенча присяжный утырышчылар исемлеге

    Татарстан Республикасы Югары суды өчен Әгерҗе муниципаль районыннан присяжный утырышчыларга кандидатларның гомуми исемлегеннән чыгарылган гражданнар: 1. Сәфәров Илназ Сәүбән улы 2. Шәйхетдинова Светлана Юрьевна 3. Нәбиева Зилә Нурмис кызы 4. Дедова Ирина Григорьевна 5. Бакасова Зөлфия Шамил кызы 6. Хлопотова Елена Михайловна 7. Васильев Юрий Николаевич 8. Шамеев Владимир Васильевич...

    Татарстан Республикасы Югары суды өчен Әгерҗе муниципаль районыннан

    присяжный утырышчыларга кандидатларның гомуми исемлегеннән чыгарылган гражданнар:

    1. Сәфәров Илназ Сәүбән улы

    2. Шәйхетдинова Светлана Юрьевна

    3. Нәбиева Зилә Нурмис кызы

    4. Дедова Ирина Григорьевна

    5. Бакасова Зөлфия Шамил кызы

    6. Хлопотова Елена Михайловна

    7. Васильев Юрий Николаевич

    8. Шамеев Владимир Васильевич

    9. Гыйззәтуллин Илнар Бәгъданур улы

    10. Латыйпов Фәрид Сәет улы

    11. Халматов Рифат Сабит улы

    12. Коробейников Марат Юрьевич

    13. Ахмедова Насибе Гусейбалаевна

    14. Харасов Мирзалиф Миргазиз улы

     

    Татарстан Республикасы Идел буе округы хәрби суды өчен Әгерҗе муниципаль районыннан присяжный утырышчыларга кандидатларның исемлегеннән чыгарылган гражданнар:

    1. Рамазанов Илфат Гали улы

    2. Николаева Тамара Сергеевна

     

    Татарстан Республикасы Югары суды өчен Әгерҗе муниципаль районыннан

    присяжный утырышчыларга кандидатларның исемлегенә өстәмә кертелгән гражданнар:

    1. Рицкая Әлфия Рефкать кызы

    2. Маликова Рушания Равил кызы

    3. Патрикеева Татьяна Николаевна

    4. Нуруллина Сәрия Минсалих кызы

    5. Яппарова Рушания Дөлфәт кызы

    6. Еремина Ольга Николаевна

    7. Нурмөхәммәтова Чулпан Равил кызы

    8. Тимербаева Гөлнара Илварт кызы

    9. Тимербаев Айдар Хөснулла улы

    10. Карибова Сания Мансур кызы

    11. Нәгыймов Ирек Гайнелгөлем улы

    12. Вилданова Лилия Тимербай кызы

    13. Хисамбиева Марина Ринат кызы

    14. Андреева Ләйсән Рафил кызы

     

    Татарстан Республикасы Идел буе округы хәрби суды өчен Әгерҗе муниципаль районыннан присяжный утырышчыларга кандидатларның исемлегенә өстәмә кертелгән гражданнар:

    1. Латыйпов Роберт Әнвәр улы

    2. Шәйхетдинова Ильмира Илфат кызы

     

    Районыбызга кагылышлы яңалыклар белән безнең  Telegram-каналдан танышыгыз

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: