Эгерже хэбэрлэре
  • Рус Тат
  • Бүген Әгерҗедә район башлыгы Кубогына футбол ярышлары башлана

    Бүген Әгерҗе стадионында район башлыгы Кубогына футбол ярышлары башлана. Ул 4 август – Шәһәр көненә кадәр үткәреләчәк.

    Быел ярышта катнашырга 13 команда теләк белдергән. Аның унысы – шәһәр, өчесе авыл командалары. Ярышлар һәр сишәмбе һәм пәнҗешәмбе көннәрендә кичке сәгать 6да башлана.

    Ярышлар булган көннәрдә шәһәрдәшләр ГТО нормаларын да тапшыра алалар.

     

    График игр по футболу на Кубок Главы района.

    10 июля вторник

    18.00 «Патриот» - «С.У.»  18.00 «Локомотив» - ВЧД перенос игры

    18.45 «Удача» - «Терси»                                                                  18.45 «Арарат» - «Кучуково»

    19.30 «С.У.» - «Орбита»                                                                    19.30 «Сарсак-Омга» - «Спарта»

    20.10                                                                                                      20.10 «Молодежь» - «Д.С»

    12 июля четверг

    18.00 Терси- Патриот                                                                            18.00 Кучуково  – ДС

    18.45 ВЧД  – Удача                                                                               18.45 Спарта – Молодедь

    19.30 Орбита –Локомотив                                                                    19.30 Арарат – Сарсак –Омга

    17 июля вторник

    18.00 Терси – Локомотив                                                                    18.00  Омга – Кучуково

    18.45 Удача –Орбита                                                                           18.45 Молодежь –Арарат

    19.30 Патриот -ВЧД                                                                             19.30 ДС -Спарта

    20.10 Терси- Локомотив

    19 июля четверг

    18.00  ВЧД –СУ                                                                                   18.00 Кучуково –Спарта

    18.45 Орбита – Патриот                                                                       18.45 Арарат –ДС

    19.30 Локомотив –Удача                                                                    19.30 Омга – Молодежь

    24 июля вторник

    18.00 Орбита –Терси                                                                           18.00 Молодежь – Кучуково

    18.45 Патриот – Локомотив                                                               18.45  ДС – Омга

    19.30 Терси –ВЧД                                                                                 19.30 Спарта -Арарат

    26 июля четверг

                                                                                                                     18.00 Локомотив – СУ

                                                                                                                     18.45 Удача -Патриот

    31 июля вторник

    18.00 2 место группы «А» - 3 места группы «Б»

    18.00 3 место группы «А» - 2 место группы «Б»

    2 августа четверг

    18.00 игра 1 место группы «А» - по жребию

    18.45 игра 1 место группы «Б» - по жребию

     

    4 августа суббота «День города» «День железнодорожника»

    Время по назначению игра за 3-4 место

    Игра за 1-2 место.

    Награждение Победителей .

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: